Profesyonel Toplantı Hizmetleri

Centrum'un uzmanlık alanı toplantı hizmetleri. Türkiye’de ‘Özel Toplantı Merkezleri’nin öncüsü olan Centrum, 2003 yılından beri kurumsal olarak profesyonel yardım almayı tercih eden yüzlerce şirket ve kuruluşa hizmet veriyor.

Centrum’un hizmet odaklı anlayışı toplantı programınızın öncesinden sonrasına kadar tüm aşamalarını kapsıyor. Planlama, uygulama ve geri dönüş safhalarında iş başında olan çözüm ortağınız Centrum sizi detaylardan kurtarıp özgürleştiriyor. Centrum’un müşterileri bu yüzden geçici değil, sürekli olarak Centrum'dan hizmet almayı tercih ediyorlar.

Siz de sadece toplantılarınıza konsantre olmak isterseniz, bekleriz.

Toplantı

Eğitim, yönetim, motivasyon ya da başka pek çok farklı sebeple belirli aralıklarla toplanmanız gerekebilir. Toplantı periyodu ve katılımcı sayısı değişkense her seferinde yeni bir yer mi aramak gerekiyor? Centrum, özel olarak toplantı yapmak amacı ile tasarlanmış farklı kapasitelerdeki standart veya spesifik salonları, profesyonel kadrosu ve teknik altyapısı ile hizmetinizde.

Hizmet

Toplantı yapmak iş hayatının vazgeçilmez bir parçası. Uygun salon bulabilmenin yanında profesyonel hizmet almak ayrı bir problem haline gelmemeli. Centrum sadece toplantı hizmetlerine odaklanarak size adanmış uzman kadrosu ve tecrübesi ile bu ihtiyacı garantilemekte.